Matematyczne potyczki pierwszoklasistów

Pierwszaki już na dobre zadomowiły się w naszej szkolnej społeczności. Dobrze czują się w naszej szkole i chętnie biorą udział w różnych szkolnych inicjatywach. Najlepszym na to dowodem jest frekwencja na konkursie matematycznym dla pierwszoklasistów, który odbył się w ubiegłym tygodniu. Chętnych nie brakowało. Z dużą wiara w siebie dzieci przystąpiły  do rozwiązania aż 15 zadań, w niektórych czaiły się matematyczne pułapki . Były figury geometryczne, dodawanie i odejmowanie, obliczenia pieniężne i zegarowe oraz zadania tekstowe. Słowem wszystko to, co każdy pierwszak wiedzieć i umieć powinien. Wyniki konkursu były bardzo wysokie, między poszczególnymi lokatami były tylko jednopunktowe różnice. Najlepsi otrzymali drobne upominki, wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. A oto wyniki:

-Malwina Rozumek, Jakub Salwa

Maja Jorż, Wiktor Zagórski ,Mateusz Krzepkowski , Zuzanna Ceglińska