Aquapark (i nie tylko) w Suchedniowie.

Niebywałą wyobraźnią i pomysłowością wykazali się uczniowie klasy Va realizując projekt z języka angielskiego pt. „The Incredible Place” czyli niesamowite miejsce. Celem pracy było wymyślenie takiego właśnie miejsca w Suchedniowie i przedstawienie go w dowolnej formie graficznej opatrzonej angielskim komentarzem. Uczniowie sumiennie wywiązali się z zadania podając następujące pomysły na niesamowite miejsce, które mogłoby stać się atrakcją Suchedniowa:

Centrum handlowe z basenem, nowoczesnym kinem i siłownią – Amelka, Patrycja, Olivier

Aquapark, lotnisko, palma, sklep z regionalnymi słodyczami -  Boris i Karen

Park jednorożców – Julka, Klaudia, Olga

Wyspa piratów - Kuba

Nowoczesny plac zabaw – Maciek, Piotrek, Wojtek

Basen obok naszej szkoły – Agata i Kasia

Basen – Mikołaj

Cyrk- Angelika i Ala

Nowoczesny park rozrywki z autodromem - Miłosz

Basen i park trampolin – Kacper

Basen – Wiktoria