Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

,,Każdy gest nawet najdrobniejszy zmienia świat.. czyjś świat..."

 Ogród marzeń — taki  tytuł nosił obraz, który klasa I B wraz z wychowawczynią podarowała rodzinie Państwa Warnke. W dniu 3 lutego w Suchedniowie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbył się koncert charytatywny na rzecz rodziny Warnke poszkodowanej podczas ubiegłorocznych sierpniowych nawałnic.

 Nie zastanawialiśmy się długo. W czasie uroczystości  Dnia Babci i Dziadka wspólnie stworzyliśmy kolorowe, wesołe, pastelowe dzieło. W naszym ogrodzie kwitły kwiaty, czerwona biedronka przechadzała się po soczystej trawie, zajączek kicał cały uśmiechnięty---no w końcu w ogrodzie marzeń dzieje się wiele. Pan Jarosław Jędrzejski zadbał o oprawę naszego dzieła.

 W sobotnie popołudnie nasz obraz trafił do rąk Państwa Warnke. Nagrodą dla nas był uśmiech na twarzach członków rodziny, serdeczne uściski, łzy wzruszenia. Mamy nadzieję,że obraz zawiśnie nad komputerem, o którym marzy Krzysztof, syn Pana Antoniego i Pani Małgorzaty.

 Staramy się wcielać w życie maksymę: Lepiej jest dawać niż brać, bo nie jest ważne, że się daje, tylko, że się o kimś myśli. I chyba nie bez powodu zostaliśmy laureatami plebiscytu na najsympatyczniejszą klasę w powiecie.

                                                                                   Klasa I b

                                                                      z wychowawczynią Ewą Jędrzejską

GaleriaPrzejdź do góry