,,Szlachetna Paczka” klasy VIa

W tym roku uczniowie klasy VIa postanowili świętować Mikołajki w nietypowy sposób. Wzajemne obdarowywanie się paczkami zastąpili wspólną paczką dla potrzebującej rodziny. Chcieli sprawić, aby inni mieli udane święta. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które czworo uczniów z dwiema mamami zakupili produkty: artykuły spożywcze i chemię gospodarczą. 9 grudnia w Suchedniowskim Ośrodku Kultury ,,Kuźnica” odbyło się podsumowanie ,,Szlachetnej Paczki”. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy VIa wraz z rodzicami. W tym roku byli jedyną klasą w mieście, która wzięła udział w ,,Szlachetnej Paczce”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku inne klasy również wezmą udział w akcji na rzecz potrzebującym. Warto pomagać!

uczniowie klasy VIa SSP Nr3