Pierwszaki i drugoklasiści na spektaklu ,,Akademia Pani Beksy’’.

Celem wyjazdu był teatr Lalki i Aktora Kubuś, gdzie dzieci obejrzały sztukę ,, Akademia Pani Beksy’’. W pełnej humoru i fantazji opowieści wystąpił oddany pies Balzakin, złowroga Różowa Królowa, a także  kilka wspaniałych przyjaciółek  o imionach na literę B. Choć w Akademii Pani Beksy można do woli wymyślać i psocić , szalona profesorka uczy przede wszystkim życzliwości, wzajemnego szacunku, tolerancji oraz wiary we własne siły. Spektakl niesie nam przesłanie, ze warto być sobą , a nie podążać za panującą modą i trendami. Po spektaklu dzieci zwiedziły galerię lalki teatralnej . W pracowni poznaliśmy tajniki powstawania lalek i marionetek. Dzieci świetnie się bawiły  w trakcie przedstawienia , z zachwytem oglądały wystrój sali teatralnej , chętnie  przymierzały wykonane maski i nakrycie głowy. Zdecydowanie uważamy wycieczkę za udaną.

Marta Włodarczyk

Małgorzata Opala